Klimatizace, FVE, Tepelná čerpadla

Naše firma se zabývá klimatizacemi, tepelnými čerpadly a chlazením. Tomuto oboru se věnujeme již pěknou řádku let a jsme patřičně hrdí na to, že můžeme říct: „Naše práce a vše kolem ní je zároveň naším koníčkem.“ Možná se divíte, proč vám to sdělujeme, ale věřte, že když svou práci někdo rád nemá, tak to zákazník bohužel vždy pozná.

Férovost

Kvalita se zárukou 
10 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Mít rád svou práci ale zdaleka nestačí k tomu, aby ji člověk dělal dobře. Proto se můžete spolehnout na to, že v našem týmu najdete jen opravdové profesionály, kteří velmi dobře ví, co a proč dělají.


Jeden z našich kolegů vždy s oblibou říkává: „My nejsme žádné cvičené opice, které vám jen namontují klimatizaci. My vám totiž pomůžeme najít to nejlepší řešení. A až poté jej samozřejmě i zrealizujeme.“ Konečné slovo při výběru máte samozřejmě vy, ale my vám s nejlepším vědomím a svědomím vždy doporučíme ty nejlepší možnosti.


Jsme členy Svazu chladicí a klimatizační techniky a každý zákazník od nás obdrží protokol o provedení montáže certifikovanou osobou pro nakládání s chladivy a montáž klimatizační techniky.


Více o nás

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Získat nabídku Získat nabídku