Naše služby

1
Kalkulace

Připravíme Vám nabídku na míru. Přijedeme, vše zaměříme a následně navrhneme řešení tak, aby Vám klimatizace či tepelné čerpadlo od nás sloužilo co nejefektivněji.

2
Instalace

Jsme profesionálové v oboru – instalaci klimatizace či tepelného čerpadla zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu.

3
Servis

Připravte vaši klimatizace nebo tepelné čerpadlo na sezónu díky našemu pravidelnému servisu. Postaráme se o záruční i pozáruční servis při poruše klimatizace či tepelného čerpadla.

4
Financování

Pomůžeme Vás zajistit nejvýhodnější možné financování u našich smluvních partnerů, kterými jsou: Komerční banka, UniCredit Bank a MONETA Money Bank. Více informací naleznete v článku Financování klimatizací.

5
Certifikovaná montáž

Stali jsme se certifikovaným partnerem ACOND. Jsme členem Svazu chladící a klimatizační techniky a držitelem certifikátu ministerstva životního prostředí pro nakládání s chladivy.

6
Dotace

Pomůžeme Vám vyřídit dotace na vaše tepelné čerpadlo. Pokud spadáte do jednoho z vyhlášených programů, nabídneme Vám řešení financování s pomocí dotace. Více se dozvíte v našem článku Nová zelená úsporám nebo Kotlíková dotace.

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Získat nabídku Získat nabídku