Cena montáže tepelného čerpadla

Odborně nainstalované tepelné čerpadlo vám sníží náklady na bydlení a přitom šetří cenné přírodní zdroje. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou
5 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Cena montáže tepelného čerpadla

Tepelná čerpadla poslední dobou zažívají obrovský boom. Kvůli zvyšování cen za elektřinu a plyn se k jejich pořízení odhodlává stále větší počet zákazníků. Investice do tepelného čerpadla se navrátí nejpozději do 10 let a dokáže ušetřit až 70 % nákladů na vytápění.

Cena montáže tepelného čerpadla

Cena montáže tepelného čerpadla je individuální záležitostí a závisí nejen na typu vybraného tepelného čerpadla, ale i na náročnosti montáže či místě, kam se bude tepelné čerpadlo instalovat.

Pro poptávající nabízíme službu kalkulace. Servisní technik za vámi dorazí zdarma na místo, kde se bude montáž tepelného čerpadla provádět, vše zaměří a připraví pro vás kompletní cenovou nabídku. Cena montáže tepelného čerpadla stanovená při kalkulaci je konečná a vy se tak můžete spolehnout na to, že již nebude nijak navyšována a můžete s ní tak doopravdy počítat.

Zajímalo by vás předběžně a orientačně, jaká by byla cena montáže tepelného čerpadla pro vaši nemovitost? Kontaktujte nás, a my vám na základě potřebných informací nastíníme finanční možnosti. Do kalkulace zahrneme i případné využití dotací. Cena montáže tepelného čerpadla tak může být ještě výhodnější a návratnost pořizovacích nákladů rychlejší.

TIP: Nově můžete využít i naší kalkulačky ceny tepelných čerpadel.

Proč byste si pro montáž tepelného čerpadla měli vybrat právě firmu Klimahome?

Zabýváme se montážemi a instalacemi nejen tepelných čerpadel, ale i klimatizací, rekuperačních systémů a podlahového topení. V oboru působíme více než 15 let a za tu dobu jsme instalovali tisíce tepelných čerpadel.

Našim zákazníkům nabízíme:

 • Profesionální a kvalitní služby prověřené více než 15 lety zkušeností v oboru.
 • Naši servisní technici jsou profesionálové s letitými zkušenostmi, kteří se i nadále neustále vzdělávají.
 • Specializujeme se na tepelná čerpadla kvalitní české značky ACOND.
 • Našim zákazníkům s výběrem tepelného čerpadla vždy rádi pomůžeme se zohledněním jejich požadavků a možností prostě a jednoduše na míru.
 • Zajistíme kompletní záruční i pozáruční servis tepelných čerpadel.
 • Příznivé ceny montáže tepelného čerpadla s kompletním dodáním na klíč.

Zajímá vás cena montáže tepelného čerpadla? Potřebujete zjistit informace týkající se tepelných čerpadel a jejich montáže? Kontaktujte nás co nejdříve a společně se na to podíváme.

Montáž tepelného čerpadla Acond

Vysoce účinné tepelné čerpadlo Acond se systémem vzduch/voda vám zajistí efektivní ohřev vody. Ušetřete na výdajích za vytápění a udělejte svůj domov o něco samostatnější. Díky automaticky regulovanému systému AcondTherm se nemusíte téměř o nic starat.

Proč se rozhodnout pro tepelné čerpadlo Acond?

Jaká je spotřeba elektřiny u tepelného čerpadla Acond?

Doby, kdy tepelná čerpadla potřebovala pro svůj provoz enormní množství elektřiny jsou dávno pryč. Již brzy si budete moct vypočítat spotřebu elektřiny na naší kalkulačce.

Jak probíhá montáž tepelného čerpadla Acond?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž tepelného čerpadla Acond zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku