O nás

Naše firma se zabývá klimatizacemi, tepelnými čerpadly a chlazením. Tomuto oboru se věnujeme již pěknou řádku let a jsme patřičně hrdí na to, že můžeme říct: „Naše práce, a vše kolem ní, je zároveň naším koníčkem.“

Kdo jsme?

Naše firma se zabývá klimatizacemi tepelnými čerpadly a chlazením. Tomuto oboru se věnujeme již pěknou řádku let a jsme patřičně hrdí na to, že můžeme říct: „Naše práce, a vše kolem ní, je zároveň
naším koníčkem.“ Možná se divíte, proč vám to sdělujeme, ale věřte, že když svou práci někdo rád nemá, tak to zákazník bohužel vždy pozná.

Mít rád svou práci ale zdaleka nestačí k tomu, aby ji člověk dělal dobře. Proto se můžete spolehnout na to, že v našem týmu najdete jen opravdové profesionály, kteří velmi dobře vědí, co a proč dělají.

Naše práce a vše kolem ní je zároveň naším koníčkem. Jen to však nestačí. Proto najdete v našem týmu opravdové profesionály.

  Dáme vám hned několik zásadních důvodů, proč si vybrat právě nás:

Jeden z našich kolegů vždy s oblibou říkává: „My nejsme žádné cvičené opice, které vám jen namontují klimatizaci. My vám totiž pomůžeme najít to nejlepší řešení. A až poté jej samozřejmě i zrealizujeme.” Konečné slovo při výběru máte samozřejmě vy, ale my vám s nejlepším vědomím a svědomím vždy doporučíme ty nejlepší možnosti.

Jsme členy Svazu chladicí a klimatizační techniky a každý zákazník od nás obdrží protokol o provedení montáže certifikovanou osobou pro nakládání s chladivy a montáž klimatizační techniky.

Kvalita kvalita a ještě jednou kvalita

Již od počátku našeho podnikání nám bylo jasné, že ten nejdůležitější parametr je kvalita produktů, se kterými pracujeme. U veškerého zařízení, které montujeme, tak požadujeme, aby dlouho vydrželo a bylo kvalitní, protože sami víme, že se nejedná zrovna o zanedbatelné částky. Za ty roky zkušeností už velmi dobře známe nabídku a víme, co můžeme zákazníkům s klidným srdcem doporučit. A proto prodáváme a montujeme jen ta nejlepší zařízení na trhu – samozřejmě se zohledněním důležitého hlediska – a to poměru cena/výkon.

Nikdo není tak bohatý,
aby mohl kupovat laciné věci.

Díky tomu se tak naši zákazníci mohou spolehnout třeba na 5 letou záruku kterou nabízíme ZDARMA.

Teď už dost o nás, kontaktujte nás a přesvědčte se o našich slovech sami. Uvidíte, že budete spokojení, protože my pro to uděláme MAXIMUM.

 

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku