O nás

V našich článcích jsme vám představili několik našich produktů, ale ještě jsme vám toho neřekli moc o nás. Tak víte co? Dneska to napravíme a prozradíme vám třeba to, kdo jsme a proč byste se měli obrátit právě na nás.

Kdo jsme?

Naše firma se zabývá klimatizacemi, tepelnými čerpadly a chlazením. Tomuto oboru se věnujeme již pěknou řádku let a jsme patřičně hrdí na to, že můžeme říct: Naše práce a vše kolem ní je zároveň naším koníčkem. Možná se divíte, proč vám to sdělujeme, ale věřte, že když svou práci někdo rád nemá, tak to zákazník bohužel vždy pozná.

Mít rád svou práci ale zdaleka nestačí k tomu, aby ji člověk dělal dobře. Proto se můžete spolehnout na to, že v našem týmu najdete jen opravdové profesionály, kteří velmi dobře ví, co a proč dělají.

Jeden z našich kolegů vždy s oblibou říkává: My nejsme žádné cvičené opice, které vám jen namontují klimatizaci. My vám totiž pomůžeme najít to nejlepší řešení. A až poté jej samozřejmě i zrealizujeme. Konečné slovo při výběru máte samozřejmě vy, ale my vám s nejlepším vědomím a svědomím vždy doporučíme ty nejlepší možnosti.

Jsme členy Svazu chladicí a klimatizační techniky a každý zákazník od nás obdrží protokol o provedení montáže certifikovanou osobou pro nakládání s chladivy a montáž klimatizační techniky.

Kvalita, kvalita a ještě jednou kvalita

Nikdo není tak bohatý, aby mohl kupovat laciné věci.

Již od počátku našeho podnikání nám bylo jasné, že ten nejdůležitější parametr je kvalita produktů, se kterými pracujeme. U veškerého zařízení, které montujeme, tak požadujeme, aby dlouho vydrželo a bylo kvalitní, protože sami víme, že se nejedná zrovna o zanedbatelné částky. Za ty roky zkušeností už velmi dobře známe nabídku a víme, co můžeme zákazníkům s klidným srdcem doporučit. A proto prodáváme a montujeme jen ta nejlepší zařízení na trhu – samozřejmě se zohledněním důležitého hlediska – a to poměru cena/výkon. Díky tomu se tak naši zákazníci mohou spolehnout třeba na 5 letou záruku, kterou nabízíme ZDARMA.

Dáme vám hned několik zásadních důvodů, proč si vybrat právě nás

  • Jsme féroví – po zpracování nabídky si za cenou stojíme a NIKDY neúčtujeme žádné vícepráce či materiálové vícenáklady.
  • Jsme flexibilní a zaručujeme krátké dodací lhůty.
  • K potřebám a možnostem zákazníka přistupujeme vždy individuálně – víme, že tento bod má ve svých zásadách téměř každá firma, ale u nás se na to můžete opravdu spolehnout!
  • Zaměření a konzultace provádíme u zákazníka a ZDARMA – doma, v kanceláři, v prodejně, ve firmě – prostě všude tam, kde jsou naše služby třeba.
  • Zaručujeme čistou a profesionální montáž – vozíme si s sebou vybavení na zakrytí nábytku a po montáži považujeme za naprostou samozřejmost, že po sobě uklidíme.
  • Jakékoliv problémy či poruchy řešíme co nejdříve – zpravidla do tří dnů. Jedním z našich dodavatelů, jejichž produkty montujeme nejčastěji, je česká firma ACOND. Veškeré náhradní díly jsou skladem přímo v České republice a jsou tak okamžitě k dispozici.

Teď už dost o nás, kontaktujte nás a přesvědčte se o našich slovech sami. Uvidíte, že budete spokojení, protože my pro to uděláme MAXIMUM.

O nás v Plzni a plzeňském kraji
O nás v Praze a středočeském kraji
O nás v Kladně a okolí

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Získat nabídku Získat nabídku