Klimatizace

Klimatizace pro příjemné a zdravé pohodlí domova

Doby, kdy klimatizace pouze ochlazovala vzduch, jsou již za námi. Moderní klimatizace toho totiž nabízí mnohem více. Kromě chlazení umí také topit, čistit vzduch a snižovat vlhkost v místnostech, čímž účinně bojují proti tvorbě plísní. Tohle všechno navíc můžete u všech modelů našich klimatizací pohodlně ovládat ze svého telefonu odkudkoliv ve světě – přes wifi.

klimatizace

Do všech klimatizací je možné instalovat funkci plazmového čištění vzduchu, které ničí až 99% virů a neutralizuje toxické látky, zabraňuje šíření infekčních nemocí (nedávný výzkum odhalil účinnost i při zabíjení Coronavirů), odstraňuje prach a zápach. Vy tak můžete lépe spát, snadněji dýchat, mít více energie a lépe se soustředit. Díky tomu pak klesá míra stresu a zlepšuje se Vaše zdraví.

Pokud si chcete pořídit klimatizaci, se kterou budete maximálně spokojení, měli byste při jejím výběru zohlednit hned několik faktorů. Vždy si ujasněte hlavní účel, kvůli kterému klimatizaci pořizujete, zajímejte se o její výkon, spotřebu, hlučnost a v neposlední řadě také o její cenu. Pro lajka je takový výběr poměrně náročnou záležitostí, proto je při výběru klimatizace vždy doporučováno obrátit se na odborníky. Jen tak totiž nešlápnete vedle a klimatizace splní představy, které od ní očekáváte.

Jako odborníci na klimatizace s mnohými zkušenostmi vám nabízíme:

  • Přijedeme za Vámi, vše zaměříme a připravíme Vám nabídku na míru včetně kalkulace – a to zcela zdarma.
  • Máme širokou nabídku klimatizací – pracujeme s klimatizacemi kvalitních značek ACOND, Sinclair, Viessmann, Daikin, Toshiba, LG, SAMSUNG, MIDEA, NORDLINE, Panasonic.
  • Klimatizaci instalujeme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu.
  • Zajistíme Vám kompletní záruční i pozáruční servis – v případě poruchy jsme u vás zpravidla do 2 pracovních dní.
  • Dokážeme pomoci i s výhodným financováním.

Dříve se tradovalo, že provoz klimatizací je finančně náročný, ale všechny své zákazníky ujišťujeme, že to je vyvrácený mýtus. Všechna zařízení, které u nás můžete pořídit, mají invertorový kompresor, který reguluje otáčky, a tím pádem můžeme tyto klimatizace označit jako superúsporné – protože “žerou” jako dvě žárovky (180 W).Podívejte se na některé námi montované produkty:

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Získat nabídku Získat nabídku