Odborná montáž klimatizace

Odborně nainstalovaná klimatizace přináší celou
řadu výhod. V létě chladí, v zimě dokáže velmi
výhodně přitápět. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou 
10 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Klimatizace

Klimatizace pro příjemné a zdravé pohodlí domova

Doby, kdy klimatizace pouze ochlazovala vzduch, jsou již za námi. Moderní klimatizace toho totiž nabízí mnohem více. Kromě chlazení umí také topit, čistit vzduch a snižovat vlhkost v místnostech, čímž účinně bojují proti tvorbě plísní. Tohle všechno navíc můžete u všech modelů našich klimatizací pohodlně ovládat ze svého telefonu odkudkoliv ve světě – přes wifi.

klimatizace

Do všech klimatizací je možné instalovat funkci plazmového čištění vzduchu, které ničí až 99% virů a neutralizuje toxické látky, zabraňuje šíření infekčních nemocí (nedávný výzkum odhalil účinnost i při zabíjení Coronavirů), odstraňuje prach a zápach. Vy tak můžete lépe spát, snadněji dýchat, mít více energie a lépe se soustředit. Díky tomu pak klesá míra stresu a zlepšuje se Vaše zdraví.

Pokud si chcete pořídit klimatizaci, se kterou budete maximálně spokojení, měli byste při jejím výběru zohlednit hned několik faktorů. Vždy si ujasněte hlavní účel, kvůli kterému klimatizaci pořizujete, zajímejte se o její výkon, spotřebu, hlučnost a v neposlední řadě také o její cenu. Pro lajka je takový výběr poměrně náročnou záležitostí, proto je při výběru klimatizace vždy doporučováno obrátit se na odborníky. Jen tak totiž nešlápnete vedle a klimatizace splní představy, které od ní očekáváte.

Jako odborníci na klimatizace s mnohými zkušenostmi vám nabízíme:

  • Přijedeme za Vámi, vše zaměříme a připravíme Vám nabídku na míru včetně kalkulace – a to zcela zdarma.
  • Máme širokou nabídku klimatizací – pracujeme s klimatizacemi kvalitních značek ACOND, Sinclair, Viessmann, Daikin, Toshiba, LG, SAMSUNG, MIDEA, NORDLINE, Panasonic.
  • Klimatizaci instalujeme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu.
  • Zajistíme Vám kompletní záruční i pozáruční servis – v případě poruchy jsme u vás zpravidla do 2 pracovních dní.
  • Dokážeme pomoci i s výhodným financováním.

Dříve se tradovalo, že provoz klimatizací je finančně náročný, ale všechny své zákazníky ujišťujeme, že to je vyvrácený mýtus. Všechna zařízení, které u nás můžete pořídit, mají invertorový kompresor, který reguluje otáčky, a tím pádem můžeme tyto klimatizace označit jako superúsporné – protože “žerou” jako dvě žárovky (180 W).Podívejte se na některé námi montované produkty:

Montáž klimatizace Acond

Tichá a úsporná klimatizace, která ve vašem domově zajistí pohodové prostředí – v létě domácnost příjemně ochladí, zatímco v chladnějších dnech dokáže pro změnu úsporně domácnost vyhřát s vyšší efektivitou, než například plynový kotel.

Proč se rozhodnout pro klimatizaci Acond?

Jaká je spotřeba elektřiny u klimatizace Acond?

Doby, kdy klimatizace potřebovala pro svůj provoz enormní množství elektřiny jsou dávno pryč. Spotřeba elektřiny u moderní jednotky Acond je srovnatelná se 2 žárovkami po 100 W.  


Jak probíhá montáž klimatizace Acond?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž klimatizace Acond zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Získat nabídku Získat nabídku