Cena tepelného čerpadla vzduch vzduch

Odborně nainstalované tepelné čerpadlo vám sníží náklady na bydlení a přitom šetří cenné přírodní zdroje. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou
5 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

cena TEPELNého ČERPADLA VZDUCH / VZDUCH - ceník

Nákup tepelného čerpadla vzduch/vzduch může přinést řadu výhod pro úspornější i ekologičtější vytápění a chlazení vašeho domova. Ukážeme vám ucelený přehled o cenách tepelných čerpadel vzduch/vzduch, jak fungují a jaké jsou výhody a nevýhody tohoto systému.

Cena tepelného čerpadla vzduch / vzduch

Ceny tepelných čerpadel vzduch/vzduch závisí na několika faktorech včetně výkonu čerpadla, značky, dodatečných funkcí a také především na složitosti a místě instalace. 

Pro získání co nejpřesnějších informací o ceně v souladu s vaší individuální poptávkou doporučujeme využít naši bezplatnou kalkulačku ceny tepelných čerpadel vzduch/vzduch. Tato kalkulačka vám poskytne přehledný odhad ceny na základě zvolených parametrů a vaší lokality. Zobrazený ceník ukazuje kompletní cenu tepelného čerpadla vzduch/vzduch, včetně montáže a materiálu. Můžete tak snadno porovnat různé možnosti a rozhodnout se, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám a finančním možnostem.

Co znamená tepelné čerpadlo vzduch/vzduch

Základní princip tepelného čerpadla s tímto systémem spočívá v tom, že čerpadlo odebírá teplo z vnějšího vzduchu, dokáže jej zahřát nebo ochladit a následně distribuovat do interiéru domu. Díky tomu snadno dosáhnete optimální teploty ve všech ročních obdobích a nemusíte se o nic víc starat. Je to rychlý, účinný a šetrný způsob vytápění, který se stává stále populárnější volbou pro domácnosti i komerční prostory.

Výhody tepelného čerpadla vzduch/vzduch

 • Tepelná čerpadla vzduch/vzduch představují díky přímému ohřevu vnitřního vzduchu s vyšším topným faktorem rychlý a poměrně výhodný způsob vytápění i chlazení domu.

 • Díky nainstalovanému tepelnému čerpadlu můžete využít výhodné sazby D57d na elektrickou energii, která sníží vaše celkové náklady na spotřebované energie.

 • Tepelná čerpadla vzduch/vzduch jsou cenově dostupná a řadí se mezi nejlevnější typ tepelných čerpadel.
   
 • Tepelná čerpadla vzduch/vzduch výborně fungují jako zdroj tepla v přechodném období a nebo pomohou odvlhčovat vzduch ve vlhkém prostředí, což předchází vzniku plísní.

 • Instalace od našich kolegů je vždy profesionální a rychlá.

Nevýhody tepelného čerpadla vzduch/vzduch

Jednou z nevýhod tohoto systému je omezení na ohřev vzduchu, což znamená, že tepelná čerpadla vzduch/vzduch nejsou vhodná pro ohřev vody. To může být nevhodné v situacích, kdy potřebujete, aby váš okruh úsporně ohříval i teplou vodu. Pokud chcete tepelné čerpadlo s ohřevem vody, podívejte se na tepelná čerpadla vzduch/voda. Nicméně, pokud hledáte efektivní způsob vytápění a chlazení, tepelná čerpadla vzduch/vzduch jsou stále výbornou volbou.

Montáž tepelného čerpadla vzduch / vzduch

Vysoce účinné tepelné čerpadlo Acond se systémem vzduch/vzduch vám zajistí rychlé vytápění. Tento typ systému ohřívá vnitřní vzduch přímo a dosahuje tak větší efektivity, než jiné systémy. Ušetřete na výdajích za vytápění a využijte funkce odvlhčování, čištění a ionizace vzduchu

Proč se rozhodnout pro tepelné čerpadlo vzduch / vzduch?

Jaká je spotřeba elektřiny u tepelného čerpadla vzduch / vzduch?

Doby, kdy tepelná čerpadla potřebovala pro svůj provoz enormní množství elektřiny jsou dávno pryč. Spotřeba elektřiny u moderní jednotky Acond je srovnatelná se 2 žárovkami po 100 W.

Jak probíhá montáž tepelného čerpadla vzduch / vzduch?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž tepelného čerpadla Acond zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku