Multisplit klimatizace

Odborně nainstalovaná klimatizace přináší celou
řadu výhod. V létě chladí, v zimě dokáže velmi
výhodně přitápět. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou
5 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Multisplit klimatizace

Multisplitová klimatizace je systém, který umožňuje připojení více vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce. Multisplit jednotka je vysoce účinná, a to především v domácnostech nebo komerčních prostorách, kde je potřeba chladit více místností nezávisle na sobě. 

Jedna venkovní jednotka může být propojena až se 5 vnitřními jednotkami, což z ní činí ideální řešení do bytu, chaty nebo menšího rodinného domu. Nejčastěji instalujeme multisplit klimatizace se sestavami 2+1, 3+1 nebo 4+1 (2 vnitřní jednotky + 1 venkovní jednotka atd.).

Výhody multisplit klimatizace

Úspora na ceně

Jednou z hlavních výhod multisplit klimatizace je úspora nákladů. V porovnání s instalací několika samostatných venkovních jednotek dokáže multisplit systém výrazně snížit celkové náklady na pořízení a instalaci. V případě klasické, splitové klimatizace, by každá vnitřní jednotka vyžadovala svou vlastní venkovní jednotku. Pořizovací náklady by tak mohly být vyšší.

Snadné umístění

Pro instalaci pouze jedné venkovní jednotky multisplit klimatizace je potřeba minimálního prostoru. To může přijít vhod do bytů a domů s omezenými možnostmi umístění. Také je díky tomu minimálně narušen okolní prostor.

Individuální ovládání

Každá vnitřní jednotka v multisplit systému může být ovládána nezávisle, což umožňuje nastavení rozdílných teplot v různých místnostech, dle individuální potřeby. Tato funkce poskytuje maximální komfort a zároveň snižuje zbytečnou spotřebu energie v málo využívaných místnostech. 

Samozřejmostí je i ovládání na dálku přes WiFi síť. Při návratu z letní dovolené si můžete klima v domě nastavit již na cestě, abyste měli při příjezdu dům již vychlazený.

Cena multisplit klimatizace

Cena multisplit klimatizace závisí hlavně na dvou faktorech: počtu vnitřních jednotek a celkovém výkonu potřebnému pro chlazení vašeho domova. Pro získání orientační ceny můžete využít naši online kalkulačku, která vám poskytne předběžný odhad na základě vašich specifikací.

Nicméně, pro získání detailní a přesné cenové nabídky je nezbytné osobní setkání s naším instalačním technikem. Technik zhodnotí specifika vašeho prostoru a na základě toho vám sdělí konečnou cenu instalace.

Proč byste si měli vybrat Klimahome?

Již řadu let zajišťujeme profesionální instalace a servis multisplitových klimatizačních systémů. Náš tým specialistů je připraven vám poskytnout odborné poradenství a pomoci najít optimální řešení přímo na míru vašich možností a potřeb. Po vyplnění nezávazné poptávky se s vámi spojí náš technik, který navštíví váš byt, zaměří prostor a navrhne nejvhodnější konfiguraci a umístění. S námi máte vždy jistotu, že instalace proběhne hladce.

Proč se rozhodnout pro multisplit klimatizaci?

Jaká je spotřeba elektřiny u klimatizace?

Spotřeba klimatizace v domě je uměrná množství jednotek. Příkon jedné jednotky se pohybuje kolem 200 W za hodinu, což je srovnatelné s 2 výkonnějšími žárovkami.

Jak probíhá montáž multisplit klimatizace?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž klimatizace zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku