Tepelná čerpadla Klatovy

Odborně nainstalované tepelné čerpadlo vám sníží náklady na bydlení a přitom šetří cenné přírodní zdroje. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou 
10 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Tepelná čerpadla Klatovy

Hlavní pracovní náplní firmy Klimahome jsou instalace tepelných čerpadel, klimatizací, a fotovoltaických systémů. Těmto oborům se věnujeme již více než 15 let a za tu dobu jsme nainstalovali stovky produktů nejen ve městě Klatovy, ale i v jejím blízkém i vzdálenějším okolí.  Díky našim zkušenostem a zákazníkům, kteří nás po své dobré zkušenosti rádi doporučují dále, patříme mezi špičky v oboru v Plzeňském kraji.

V oboru se neustále vzděláváme a rozšiřujeme pole své působnosti. Kromě instalace tepelných čerpadel se tak s námi můžete setkat i při pořízení rekuperačních systémů či podlahového topení. Všechny naše služby jsou dostupné pro Klatovy a celý Plzeňský kraj. Sídlo naší firmy a kanceláře naleznete v Plzni.

Klatovy a instalace tepelných čerpadel

Firma Klimahome je specialistou na tepelná čerpadla a dáme vám pár dobrých důvodů, proč si pro instalaci tepelného čerpadla v Klatovech vybrat právě nás.

 • Přijedeme za vámi, vše zaměříme a připravíme vám nabídku na míru včetně kalkulace. V rámci města Klatovy a Plzeňského kraje je tato služba zcela zdarma
 • Specializujeme se na tepelná čerpadla kvalitní české značky ACOND.

Pro laika je výběr tepelného čerpadla poměrně náročnou záležitostí, proto našim zákazníkům vždy rádi pomůžeme s výběrem tepelného čerpadla přímo na míru, se zohledněním jejich požadavků a možností.

 • Zajistíme kompletní záruční i pozáruční servis. V případě poruchy tepelného čerpadla jsme u vás v rámci města Klatovy a Plzeňského kraje zpravidla do 3 pracovních dnů. U tepelných čerpadel značky ACOND je ohromnou výhodou okamžitá dostupnost náhradních dílů.
 • V případě zájmu a splnění dotačních podmínek vyřídíme i dotaci na tepelné čerpadlo tzv. na klíč.

Proč byste si pro dodání a instalaci tepelného čerpadla měli vybrat právě firmu Klimahome?

 • Můžete se spolehnout na to, že po zpracování nabídky na instalaci tepelného čerpadla, si za cenou stojíme a zákazníkům nikdy neúčtujeme žádné další částky.
 • Všechny naše služby jsou dostupné nejen v Klatovech, ale i po celém Plzeňském kraji.
 • Zaměření a konzultace pro instalace tepelného čerpadla probíhají vždy přímo u zákazníka – doma, v kanceláři, v prodejně, ve firmě. Ve městě Klatovy jsou zdarma a k ničemu vás nezavazují.
 • V případě poruchy tepelného čerpadla je zákazníkům dostupný náš záruční i pozáruční servis.  Platí opět pro Klatovy i celý Plzeňský kraj.

Zaujala vás naše nabídka dodání a instalace tepelného čerpadla a souvisejících služeb pro město Klatovy, ale žijete jinde? Působíme i jiných městech a krajích, takže se klidně ozvěte a probereme, zda bychom zvládli provést instalaci tepelného čerpadla i u vás.

Montáž tepelného čerpadla Acond

Vysoce účinné tepelné čerpadlo Acond se systémem vzduch/voda vám zajistí efektivní ohřev vody. Ušetřete na výdajích za vytápění a udělejte svůj domov o něco samostatnější. Díky automaticky regulovanému systému AcondTherm se nemusíte téměř o nic starat.

Proč se rozhodnout pro tepelné čerpadlo Acond?

Jaká je spotřeba elektřiny u tepelného čerpadla Acond?

Doby, kdy tepelná čerpadla potřebovala pro svůj provoz enormní množství elektřiny jsou dávno pryč. Již brzy si budete moct vypočítat spotřebu elektřiny na naší kalkulačce.

Jak probíhá montáž tepelného čerpadla Acond?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž tepelného čerpadla Acond zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  Získat nabídku Získat nabídku