Tepelné čerpadlo do bytu

Odborně nainstalované tepelné čerpadlo vám sníží náklady na bydlení a přitom šetří cenné přírodní zdroje. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou 
5 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Tepelné čerpadlo do bytu

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch jsou výbornou volbou do menších bytů, kde není možné instalovat plynový kotel nebo kde chybí plynová přípojka. Tyto kompaktní systémy nezaberou mnoho místa a přitom poskytují vysokou energetickou účinnost. To z nich dělá velice oblíbenou volbu pro efektivní a úsporné vytápění v chladných měsících.

Tepelné čerpadlo do bytu 3+1

Pro větší byty, jako je 3+1, je vhodnějším řešením tepelné čerpadlo s tzv. multisplit systémem. Tento systém se skládá z jedné venkovní jednotky a několika vnitřních jednotek, přičemž každá místnost má svou vlastní nástěnnou jednotku. To umožňuje individuální regulaci teploty v každém pokoji a zajišťuje tak komfortní a účinný způsob vytápění celého bytu. V případě montáže vnitřních jednotek se zabudovaným Wi-Fi modulem je možné jednoduše a v jednom účtu spravovat každé námi nainstalované zařízení.

TIP: Zjistěte více o klimatizaci do bytu.

Tepelné čerpadlo do bytu 1kk

V případě malých bytů, jako je 1kk, může být vnitřní jednotka tepelného čerpadla umístěna prakticky kdekoliv. Nejčastěji voleným místem je ale prostor mezi horním rámem dveří a stropem místnosti. Správné umístění umožní rovnoměrné šíření tepla do pokoje a tepelné čerpadlo díky němu maximálně zužitkuje svůj výkon. Konečné rozhodnutí o umístění jednotky však vždy urči technik Klimahome, který zváží specifika prostoru spolu s potřebami zákazníka.

Na kolik vyjde tepelné čerpadlo pro byt?

Pro zjištění orientačních nákladů na tepelné čerpadlo do vašeho bytu koukněte na naši bezplatnou online kalkulačku. Náš nástroj vám poskytne hrubý odhad ceny na základě požadovaného množství zahrnutých místností a také vaší lokality. Nezapomínejte ale, že pro detailní a přizpůsobený rozpočet je nutná osobní konzultace s našim instalačním technikem.


Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku zdarma.

Montáž tepelného čerpadla do bytu

Vysoce účinné tepelné čerpadlo Acond se systémem vzduch/vzduch vám zajistí rychlé vytápění. Tento typ systému ohřívá vnitřní vzduch přímo a dosahuje tak větší efektivity, než jiné systémy. Ušetřete na výdajích za vytápění a využijte funkce odvlhčování, čištění a ionizace vzduchu

Proč se rozhodnout pro tepelné čerpadlo do bytu?

Jaká je spotřeba elektřiny u tepelného čerpadla vzduch / vzduch?

Doby, kdy tepelná čerpadla potřebovala pro svůj provoz enormní množství elektřiny jsou dávno pryč. Spotřeba elektřiny u moderní jednotky Acond je srovnatelná se 2 žárovkami po 100 W.

Jak probíhá montáž tepelného čerpadla do bytu?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž tepelného čerpadla Acond zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku