Tepelné čerpadlo vzduch / vzduch - multisplit

Odborně nainstalované tepelné čerpadlo vám sníží náklady na bydlení a přitom šetří cenné přírodní zdroje. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou 
5 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Tepelné čerpadlo vzduch / vzduch - multisplit

Jak tepelné čerpadlo multisplit funguje?

Nevíte jak tepelné čerpadlo vzduch vzduch multisplit funguje?
Jedná se o systém, který se skládá z vnitřních a venkovních jednotek. Vnitřní jednotky slouží k regulaci teploty uvnitř prostoru, zatímco venkovní jednotka odebírá teplo nebo chlad z venkovního vzduchu. Tím dochází k přeměně energie a následnému vytápění či chlazení místností. Multisplit systém vám umožňuje mít několik vnitřních jednotek připojených k jedné venkovní jednotce, což je ideální pro domy s více místnostmi, které budete chtít vytápět nebo klimatizovat.

Výhody tepelného čerpadla multisplit

Jednou z hlavních výhod je rychlost s jakou tento systém zahřívá nebo chladí vaše prostory. Díky tomu dosahuje vyššího topného faktoru než jiné zdroje tepelné energie, například plyn.  Můžete tak poměrně efektivně a snadno ušetřit na nákladech za vytápění. Tepelná čerpadla vzduch vzduch multisplit jsou také skvělým zdrojem tepla v přechodném období a mají schopnost odvlhčovat vzduch, čímž pomáhají předcházet vzniku plísní.

Profesionálové z našeho týmu mají multisplitové montáže v malíku a systém rychle a bez komplikací namontují a zapojí.

V porovnání s jinými typy tepelných čerpadel mají tepelná čerpadla vzduch vzduch multisplit nižší pořizovací cenu. Vypočíst si ji můžete na naší kalkulačce cen tepelných čerpadel vzduch vzduch.

Rozdíl od klasického tepelného čerpadla

Rozdíl mezi klasickým splitovým tepelným čerpadlem vzduch-vzduch a tepelným čerpadlem vzduch vzduch multisplit spočívá v tom, kolik vnitřních jednotek může být připojeno k jedné venkovní jednotce a jakým způsobem je systém schopen regulovat teplotu v různých místnostech.

Klasické tepelné čerpadlo vzduch/vzduch obvykle obsahuje pouze jednu vnitřní jednotku připojenou k jedné venkovní jednotce. To znamená, že systém může vytápět nebo chladit pouze jednu místnost. Toto řešení je bezproblémové pro menší prostory, pokud ale máte větší byt nebo dům, lepším řešením bude určitě tepelné čerpadlo s multisplit technologií.

Montáž tepelného čerpadla vzduch / vzduch multisplit

Vysoce účinné tepelné čerpadlo Acond se systémem vzduch/vzduch vám zajistí rychlé vytápění. Tento typ systému ohřívá vnitřní vzduch přímo a dosahuje tak větší efektivity, než jiné systémy. Ušetřete na výdajích za vytápění a využijte funkce odvlhčování, čištění a ionizace vzduchu

Proč se rozhodnout pro tepelné čerpadlo vzduch / vzduch multisplit?

Jaká je spotřeba elektřiny u tepelného čerpadla vzduch / vzduch?

Doby, kdy tepelná čerpadla potřebovala pro svůj provoz enormní množství elektřiny jsou dávno pryč. Spotřeba elektřiny u moderní jednotky Acond je srovnatelná se 2 žárovkami po 100 W.

Jak probíhá montáž tepelného čerpadla vzduch / vzduch?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž tepelného čerpadla Acond zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku