Tepelné čerpadlo vzduch/voda –⁠ cena

Odborně nainstalované tepelné čerpadlo vám sníží náklady na bydlení a přitom šetří cenné přírodní zdroje. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou 
5 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Cena​ tepelného čerpadla vzduch/voda

Naše online kalkulačka poskytuje jednoduchý způsob, díky kterému můžete do pár vteřin získat odhad ceny tepelného čerpadla vzduch/voda, a to na základě vaší lokality, typu domu a dalších specifikací.

Zjištění, na jakou cenu vás vyjde tepelné čerpadlo vzduch/voda, je důležitým faktorem při rozhodování o investici do tohoto alternativního typu vytápění. Cena se může lišit v závislosti na spotřebovaném materiálu, na parametrech i umístění tepelného čerpadla. 

Návratnost investice do tepelného čerpadla vzduch/voda

Ačkoliv pořízení tepelného čerpadla vzduch/voda představuje poměrně velkou počáteční investici, dlouhodobě se jedná o velmi výhodný krok, který vám uspoří nemalé peníze.

Vysoká účinnost tepelných čerpadel vede k podstatnému snížení nákladů na vytápění, což postupně kompenzuje počáteční výdaje. Díky energetickým úsporám a dlouhé životnosti se investice do tepelného čerpadla vzduch/voda stává finančně výhodnou a udržitelnou volbou pro vytápění vašeho domova.

Využití dotací pro snížení ceny tepelného čerpadla vzduch/voda

Využití státních dotací může výrazně snížit počáteční investici do tepelného čerpadla vzduch/voda. Dotace z programu Nová zelená úsporám nabízejí možnost pokrýt až 50 % z celkových nákladů, což zahrnuje nejen samotné čerpadlo, ale i náklady na montáž a materiál.

Aktuálně je možné díky dotačnímu programu získat následující dotace:

 • Tepelné čerpadlo vzduch-voda pro vytápění – až 80 000 Kč
 • Tepelné čerpadlo vzduch-voda pro vytápění a přípravu teplé vody – až 100 000 Kč

Odborná montáž

Pro zajištění optimálního výkonu a dlouhodobé spolehlivosti a účinnosti tepelného čerpadla vzduch/voda je nezbytné, aby montáž prováděli odborníci. Naši technici jsou vyškoleni k tomu, aby každou instalaci provedli s maximální pečlivostí, což zaručuje, že vaše tepelné čerpadlo dosáhne nejvyšší možné úrovně účinnosti. Instalace tepelného čerpadla vzduch/voda zahrnuje správné umístění jednotky, pečlivé zapojení všech komponent a jejich nastavení pro optimální výkon, čímž se zajišťuje, že tepelné čerpadlo vzduch/voda bude efektivně využívat energii a snižovat tak vaše náklady na energie.

Neváhejte a napište nám pro získání nabídky.

Montáž tepelného čerpadla Acond

Vysoce účinné tepelné čerpadlo Acond se systémem vzduch/voda vám zajistí efektivní ohřev vody. Ušetřete na výdajích za vytápění a udělejte svůj domov o něco samostatnější. Díky automaticky regulovanému systému AcondTherm se nemusíte téměř o nic starat.

Proč se rozhodnout pro tepelné čerpadlo Acond?

Jaká je spotřeba elektřiny u tepelného čerpadla Acond?

Doby, kdy tepelná čerpadla potřebovala pro svůj provoz enormní množství elektřiny jsou dávno pryč. Již brzy si budete moct vypočítat spotřebu elektřiny na naší kalkulačce.

Jak probíhá montáž tepelného čerpadla Acond?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž tepelného čerpadla Acond zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku