Cena tepelných čerpadel Acond

Odborně nainstalované tepelné čerpadlo vám sníží náklady na bydlení a přitom šetří cenné přírodní zdroje. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou
5 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Tepelná čerpadla Acond a jejich cena

Tepelná čerpadla Acond vždy obsazují první příčky mezi nejprodávanějšími produkty svého druhu v České republice. Není se čemu divit – díky tichému provozu, příznivé pořizovací ceně, spolehlivosti a líbivému designu si tahle značka našla již mnoho příznivců.

Acond je českou značkou, která v oboru tepelných čerpadel nasbírala již 40 let zkušeností. Své produkty neustále vyvíjí, sortiment je široký a najdete v něm produkty určené pro soukromý i komerční sektor. Ohromnou výhodou značky Acond je také skvělá dostupnost náhradních dílů. Jelikož se jedná o českou firmu, jsou k dispozici v podstatě ihned.

V Klimahome jsou tepelná čerpadla Acond velmi oblíbená. Naši zákazníci oceňují, že cena za tepelná čerpadla Acond je velmi příznivá a při srovnání poměru cena/výkon nabízí opravdu hodně muziky za málo peněz.

Cena tepelných čerpadel Acond

Acond disponuje poměrně širokou nabídkou tepelných čerpadel různých druhů. V Klimahome nejčastěji instalujeme tepelná čerpadla systému vzduch/vzduch a systému vzduch/voda. Cena tepelného čerpadla Acond se odvíjí především od jeho typu.

Naše tepelná čerpadla Acond jsou cenově dostupná, ale finální ceny se často liší. Cena každé instalace vychází především ze spotřebovaného materiálu a složitosti montáže. Pro odhad celkové ceny využijte naší novou kalkulačku.

Výběr vhodného tepelného čerpadla však pro laiky není úplně snadnou disciplínou, proto v Klimahome našim zákazníkům vždy poradíme a pomůžeme jim vybrat tepelné čerpadlo na míru – tedy takové, které bude skvěle vyhovovat jejich požadavkům i možnostem.

Klimahome – certifikovaný partner Acond

Během našich dlouholetých zkušeností jsme se o kvalitě a spolehlivosti tepelných čerpadel Acond přesvědčili již mnohokrát, a proto jsme se stali certifikovanými partnery značky Acond. Díky tomu se tak můžete spolehnout na to, že cena za tepelné čerpadlo Acond u nás bude vždy nízká.

S tepelnými čerpadly Acond pracujeme často a naši technici se pravidelně účastní produktových školení klimatizační techniky této značky. I díky tomu máte jistotu, že instalaci produktů ACOND naši zaměstnanci zvládnou vždy profesionálně a kvalitně.

Stejně tak se můžete spolehnout i na náš prvotřídní servis tepelných čerpadel Acond.

Nabídka tepelných čerpadel Acond v Klimahome

Potřebujete poradit s výběrem tepelného čerpadla Acond? Zajímá vás cena konkrétního tepelného čerpadla Acond? Pak jste u nás správně. Kontaktujte nás a my pro vás uděláme vše, co bude v našich silách.

Montáž tepelného čerpadla Acond

Vysoce účinné tepelné čerpadlo Acond se systémem vzduch/voda vám zajistí efektivní ohřev vody. Ušetřete na výdajích za vytápění a udělejte svůj domov o něco samostatnější. Díky automaticky regulovanému systému AcondTherm se nemusíte téměř o nic starat.

Proč se rozhodnout pro tepelné čerpadlo Acond?

Jaká je spotřeba elektřiny u tepelného čerpadla Acond?

Doby, kdy tepelná čerpadla potřebovala pro svůj provoz enormní množství elektřiny jsou dávno pryč. Již brzy si budete moct vypočítat spotřebu elektřiny na naší kalkulačce.

Jak probíhá montáž tepelného čerpadla Acond?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž tepelného čerpadla Acond zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku