Klimatizace do bytu

Odborně nainstalovaná klimatizace přináší celou
řadu výhod. V létě chladí, v zimě dokáže velmi
výhodně přitápět. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou
5 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Klimatizace do bytu s montáží

Příjemné klima v létě i v zimě díky klimatizaci do bytu. Moderní klimatizace dokáží v létě chladit, zatímco v zimě úsporně vytopí byt. Náš expertní tým pro vás rád navrhne řešení klimatizace do bytu i s montáží. 

V létě získáte v bytě díky chladu kvalitnější spánek, lepší soustředění i možnost příjemného ochlazení po náročném a horkém dnu. V zimě vás klimatizace do bytu zahřeje a to o třetinu levněji, než plynový kotel. Moderní klimatizace totiž fungují jako tepelné čerpadlo vzduch/vzduch

Proč klimatizaci od nás?

  • 5 let záruka na klimatizaci i montáž
  • výborná energetická efektivita
  • snadná údržba 
  • topení v zimě přes klimatizaci

Kde působíme

Rádi nainstalujeme vaší klimatizaci v Plzeňském, Středočeském i Karlovarském kraji. Denně jezdíme instalovat klimatizace i do Prahy.

Umístění klimatizace v bytě

Mezi nejčastěji instalované typy klimatizace patří nástěnná klimatizace, jejíž vnitřní jednotka se umisťuje na stěnu, zpravidla ke stropu, odkud následně dochází k ochlazování celé místnosti. 

Druhou variantou je pak stropní umístění klimatizace do stropního podhledu. Tento druh klimatizací je náročnější na celkovou montáž. Umí být však výkonnější a vyhnete se chladnému průvanu, který vzniká, když nástěnná klimatizace ochlazuje místnost.

Jaká je hlučnost klimatizace do bytu?

Díky tomu, že montujeme vždy moderní klimatizace, se vůbec nemusíte obávat, že by vás klimatizace jakkoliv rušila. Pokud je klimatizace nastavena na udržování chladné teploty v místnosti, pak je velkou výzvou ji vůbec zaslechnout. Hluk roste až s nárazovým užíváním, kdy přijdete po horkém dni domů a usilujete o náhlou změnu teploty v bytě nebo v domě

Stejně tak se nemusíte obávat, že by klimatizace jakkoliv rušila vaše sousedy. I venkovní jednotka, kterou umísťujeme zpravidla na zem, stěnu, střechu nebo na fasádu, je velmi tichá. 

Topení přes klimatizaci v zimě

Topení klimatizací vám může připadat jako velmi špatný nápad, který akorát zatíží vaší peněženku. Opak je však pravdou.
Klimatizace je v podstatě cenově dostupné tepelné čerpadlo vzduch/vzduch. Díky obrácenému směru pak klimatizace dokáže zastoupit zcela plynový kotel nebo fungovat jako způsob přitápění v chladných měsících, popř. na jaře, na podzim a v zimě. 

Proč se rozhodnout pro klimatizaci do bytu?

Jaká je spotřeba elektřiny u klimatizace v bytě?

Ať už v domě nebo bytě, montujeme moderní klimatizační jednotky, jejiž spotřeba je kolem 200 W za hodinu. To je stejné jako 2 výkonnější žárovky.

Jak probíhá montáž klimatizace do bytu?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž klimatizace zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Získat nabídku Získat nabídku