Klimatizace Sinclair

Odborně nainstalovaná klimatizace přináší celou
řadu výhod. V létě chladí, v zimě dokáže velmi
výhodně přitápět. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou
5 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Sinclair klimatizace

Klimatizace značky Sinclair představuje výborný způsob, jak udržet optimální teplotu a komfort ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Tyto klimatizační jednotky vynikají svým elegantním a minimalistickým designem, ale především svou dlouholetou spolehlivostí. Námi instalované klimatizace Sinclair jsou efektivní, tiché a snadno ovladatelné. Není problém klimatizaci zapnout, vypnout, přenastavit její teplotu z telefonu skrze zabudovaný Wi-Fi modul.

Užitečné funkce

Navíc, kromě chlazení a vytápění, nabízí Sinclair klimatizace i funkci odvlhčení, která je vhodná pro udržení příjemného ovzduší bez nadměrné vlhkosti. Sinclair klimatizace nabízí také možnost temperování, která je ideální pro udržování stálé teploty v místnostech jako jsou chaty nebo rekreační objekty.

Jednoduché ovládání klimatizace Sinclair

Námi instalované klimatizace Sinclair jsou efektivní, tiché a snadno ovladatelné. Není problém klimatizaci zapnout, vypnout či přenastavit její teplotu z telefonu skrze zabudovaný Wi-Fi modul.

Moderní design

Klimatizace Sinclair vyniká nejen svými technickými vlastnostmi, ale také moderním a atraktivním designem. Klimatizace Sinclair jsou navrženy tak, aby se snadno a elegantně zakomponovaly do různých interiérů. K dispozici jsou kromě klasické bílé barvy další tři barevné varianty, a to elegantní černá, stříbrná a barva champagne (béžová).

Díky různým designům u Sinclair zaručeně najdete klimatizaci, která bude co nejlépe odpovídat vašemu osobnímu stylu. My vám ji následně přivezeme a nainstalujeme.

Sinclair klimatizace - návod

V elektronické podobě jsme pro vás připravili užitečný návod na klimatizace Sinclair, který vám pomůže s jakýmkoliv nastavením nebo potenciálním problémem.

Sinclair klimatizace – návod v PDF

Zákazníci, kteří si od nás nechají klimatizaci Sinclair nainstalovat návod samozřejmě při montáží dostanou i ve fyzické formě.

Proč si vybrat zrovna Klimahome?

Naší podstatou je férové a transparentní jednání. Vaše poptávky jsou pečlivě zpracovány, a proto se VŽDY držíme stanovených cen a NIKDY nepřekračujeme rozpočet našich klientů.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, protože víme, že každý má jedinečné potřeby a rozpočtové možnosti. Zaměření a konzultace provedeme kdekoliv to potřebujete, a to zcela zdarma. Naši odborníci zajistí čistou a profesionální montáž včetně ochrany vašeho nábytku. A pokud by náhodou vznikly nějaké problémy nebo poruchy, rychle se o ně postaráme – zpravidla do tří dnů.

Klimatizaci vám nainstalujeme již do 4 až 5 týdnů od zaslání poptávky. Samotná montáž klimatizace Sinclair pak trvá 1 až 3 dny dle konfigurace instalace. Valná většina instalací, které nejsou rozsáhlejší, jsou ale provedeny v rámci jednoho dne. 

Proč se rozhodnout pro klimatizaci do bytu?

Jaká je spotřeba elektřiny u klimatizace v bytě?

Ať už v domě nebo bytě, montujeme moderní klimatizační jednotky, jejiž spotřeba je kolem 200 W za hodinu. To je stejné jako 2 výkonnější žárovky.

Jak probíhá montáž klimatizace do bytu?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž klimatizace zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku