Tepelná čerpadla Beroun

Odborně nainstalované tepelné čerpadlo vám sníží náklady na bydlení a přitom šetří cenné přírodní zdroje. Napište poptávku a my se vám obratem ozveme pro zaměření zdarma.

Férovost

Kvalita se zárukou 
10 let

Zaměření a konzultace zdarma

Čistá a profesionální montáž

Tepelná čerpadla Beroun

Firma Klimahome se může pyšnit více než 15 lety zkušeností v oboru a mnoha spokojenými zákazníky. Naší hlavní doménou jsou tepelná čerpadla, klimatizace, ale nesmíme opomenout ani další oblasti naší působnosti. Těmi jsou instalace rekuperačních a fotovoltaických systémů. Působíme nejen v Berouně a blízkém okolí, ale naše služby můžete využít v rámci celého Středočeského kraje či v Praze. 

Za dlouhé roky naší působnosti na trhu jsme po Středočeském kraji nainstalovali již stovky tepelných čerpadel a stojí za námi mnoho spokojených zákazníků, samozřejmě nejen v Berouně. Naši zákazníci z Berouna se mohou vždy spolehnout na precizně odvedenou práci a také na na odbornou způsobilost našich techniků, kterou si navíc stále rozšiřují.

Instalace tepelných čerpadel pro Beroun

V Klimahome máme s instalacemi a servisem tepelných čerpadel letité zkušenosti a našim klientům tak nabízíme prvotřídní služby:

 • Před každou zakázkou vše nejprve zaměříme, zodpovíme veškeré dotazy a poté připravíme kalkulaci celé zakázky a nabídku ušitou přímo na míru. Tato služba je pro zákazníky z Berouna zcela zdarma a k ničemu je nezavazuje.
 • Díky našim zkušenostem vám dokážeme doporučit tepelné čerpadlo, které bude perfektně odpovídat vašim požadavkům a možnostem.
 • Specializujeme se na tepelná čerpadla kvalitní české značky ACOND a jsme jejími certifikovanými partnery.
 • Pro Beroun a okolí samozřejmě zajistíme také profesionální a kompletní záruční i pozáruční servis tepelných čerpadel.
 • V případě zájmu a splnění dotačních podmínek vám pomůžeme zajistit výhodné financování či vyřízení dotace na tepelné čerpadlo tzv. “na klíč”.

Vybíráte firmu, která vám zajistí instalaci tepelného čerpadla v Berouně a okolí?

Dáme vám hned několik dobrých důvodů, proč byste si měli vybrat právě nás Klimahome:

 • U Klimahome se můžete stoprocentně spolehnout na to že cenu, kterou vám nabídneme při kalkulaci, vždy bezpodmínečně dodržíme.
 • Pro oblast Beroun a okolí můžete využít služby dodání a instalace tepelného čerpadla.
 • Jsme flexibilní a našim zákazníkům se snažíme objednané služby dodat vždy v co nejkratším možném termínu.
  Konzultace a zaměření údajů pro instalace tepelných čerpadel probíhají vždy přímo u zákazníka a ZDARMA – doma, v kanceláři, v prodejně, ve firmě nejen v Berouně a okolí, ale i po celém Středočeském kraji.
 • Zaručujeme čistou a profesionální montáž – vozíme si s sebou vybavení na zakrytí nábytku a po montáži považujeme za naprostou samozřejmost, že po sobě uklidíme.

Pro tepelná čerpadla v Berouně a okolí zajistíme také špičkový servis tepelných čerpadel

O naše zákazníky se postaráme vždy od začátku až do konce. Můžete se tedy spolehnout i na špičkový servis tepelných čerpadel. Klimahome zajistí pro oblast Beroun kvalitní servis všech námi dodaných a instalovaných produktů. Samozřejmostí je záruční, a také pozáruční, servis tepelných čerpadel v co nejkratší možné době.

Zaujala vás nabídka služeb, které Klimahome nabízí pro Beroun a okolí, ale potřebujete naše služby využít v jiné části České republiky? Nevadí. Působíme totiž i v jiných městech a krajích, takže se klidně ozvěte a probereme, zda bychom mohli zvýšit kvalitu bydlení i u vás.

Montáž tepelného čerpadla Acond

Vysoce účinné tepelné čerpadlo Acond se systémem vzduch/voda vám zajistí efektivní ohřev vody. Ušetřete na výdajích za vytápění a udělejte svůj domov o něco samostatnější. Díky automaticky regulovanému systému AcondTherm se nemusíte téměř o nic starat.

Proč se rozhodnout pro tepelné čerpadlo Acond?

Jaká je spotřeba elektřiny u tepelného čerpadla Acond?

Doby, kdy tepelná čerpadla potřebovala pro svůj provoz enormní množství elektřiny jsou dávno pryč. Již brzy si budete moct vypočítat spotřebu elektřiny na naší kalkulačce.

Jak probíhá montáž tepelného čerpadla Acond?

1.

Po odeslání poptávky se s vámi spojí náš technik, který vám zodpoví všechny případné dotazy a zjistí si vše potřebné pro úplnou cenovou kalkulaci.

2.

Rádi přijedeme osobně, abychom zjistili všechny detaily případné montáže. 

3.

Po schválení kalkulace si s vámi domluvíme termín montáže.

4.

Montáž tepelného čerpadla Acond zajistíme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Pro montáž disponujeme potřebnou certifikací.

5.

Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vlastním týmem. Za svou prací si stojíme.

Reference

Google (28 hodnocení)
4.8/5
Firmy.cz (18 hodnocení)
4.9/5

Máte dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám v co nejkratším možném termínu.


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  POPTEJTE U NÁS

   * Toto pole je povinné
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
   Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky
   Získat nabídku Získat nabídku